Szukana fraza:
Szukaj

Ekspertyzy budowlane

Oferujemy profesjonalne ekspertyzy, które wykonywane są przez fachowców z zakresu kryminalistyki z doskonałymi kwalifikacjami, co przekłada się na wysoką jakości wydawanych opinii. Starannie wykonywane badania są tworzone przez specjalistów ze statusem biegłych sądowych, dzięki czemu mogą one stanowić istotny dowód dla osób prywatnych, policji jak i sądownictwa.

Nawiązując do świetnie wyszkolonej kadry warto wspomnieć o ich dorobku, a więc ponad dwunastu tysiącach wykonanych ekspertyz.
W skład profesjonalistów wydających tak rzetelne opinie wchodzą między innymi naukowcy, specjaliści laboratoryjni.

Ich wielkie doświadczenie, ale także wiedza oraz kompetencje wpływają oczywiście na jakość wydawanych ekspertyz, które mogą być wykorzystane w sądzie. Opinie są dokumentem, który może okazać się istotny dla przeprowadzania spraw w sądzie. 

Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę
Ekspertyza budowlana

Nasza firma na zlecenie wykonuje wszelkiego rodzaju ekspertyzy budowlane. Dokonujemy w szczególności:

- oceny jakościowej wykonanych prac budowlanych oraz określamy koszty usunięcia ewentualnie stwierdzonych przez nasz zespół wad,
- dla celów statystycznych oraz innych sporządzamy podział posiadanych przez przedsiębiorstwo zabudowań,
- przeprowadzamy wyodrębnienie samodzielnie funkcjonujących lokali i zabudowań,
- kosztorysowanie oraz rozliczanie prowadzonych prac budowlanych na każdym etapie wykonanego projektu,
- fachowe doradztwo w zakresie warunków technicznych zabudowy oraz nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami,
- szczegółowe kosztorysy i plany finansowe dla najróżniejszych wariantów projektów budowlanych, a w szczególności przygotowanie kosztorysów dla inwestorów, podwykonawców, czy w odpowiedzi na zapytania ofertowe,
- wnikliwej analizy pod względem finansowym oraz dobranych materiałów, przesłanych przez klienta, czy też stworzonych przez firmę budowlaną kosztorysów prac.