Szukana fraza:
Szukaj

Odzyskiwanie danych

Oferujemy profesjonalne ekspertyzy, które wykonywane są przez fachowców z zakresu kryminalistyki z doskonałymi kwalifikacjami, co przekłada się na wysoką jakości wydawanych opinii. Starannie wykonywane badania są tworzone przez specjalistów ze statusem biegłych sądowych, dzięki czemu mogą one stanowić istotny dowód dla osób prywatnych, policji jak i sądownictwa.

Nawiązując do świetnie wyszkolonej kadry warto wspomnieć o ich dorobku, a więc ponad dwunastu tysiącach wykonanych ekspertyz.
W skład profesjonalistów wydających tak rzetelne opinie wchodzą między innymi naukowcy, specjaliści laboratoryjni.

Ich wielkie doświadczenie, ale także wiedza oraz kompetencje wpływają oczywiście na jakość wydawanych ekspertyz, które mogą być wykorzystane w sądzie. Opinie są dokumentem, który może okazać się istotny dla przeprowadzania spraw w sądzie. 

Odzyskiwanie danych

Tylko nasze przedsiębiorstwo, jako jedyne na rynku potrafi odzyskać dane praktycznie ze wszystkich nośników. Samo odzyskiwanie danych jest to nic innego, jak tylko odpowiednie działanie pozwalające na odzyskanie danych zapisanych wcześniej na ściśle określonym nośniku cyfrowym. Wszystkie zapisane informacje mogą ulec utracie gdy nośnik cyfrowy zostanie uszkodzony, wystąpią w nim błędy w oprogramowaniu, pliki zostaną usunięte z nośnika, dojdzie do zainfekowania nośnika wirusem komputerowym i tak dalej.
Specjalistyczne odzyskiwanie utraconych informacji umożliwia odtworzenie wszystkich danych, które to zostały usunięte na skutek fizycznego bądź logicznego uszkodzenia nośnika cyfrowego, pojawienia się błędów w oprogramowaniu, wykasowaniu plików, zarażenia wirusem komputerowym bądź tez wystąpienia innych uszkodzeń.

Wskazanie jednoznacznej przyczyny zniszczenia informacji nie jest możliwe bez przeprowadzenia dokładnej analizy, którą to wykonują zatrudnieni przez naszą firmę eksperci. Poprzez ekspertyzę udaje nam się stwierdzić typ uszkodzeń, możliwości na odtworzenie informacji oraz cenę tego rodzaju operacji.

Partnerzy, z którymi nawiązaliśmy współpracę, są w stanie odzyskać dane z wszelakich typów nośników cyfrowych oraz systemów operacyjnych.

Statystki pokazują, że w 78 przypadkach na 100 naszym partnerom udaje się odtworzyć utracone dane.

Laboratorium z którym współpracujemy to:

1. 17 doskonale wyposażonych punktów do przeprowadzania analiz
2. Najbogatsza w naszym kraju baza danych o legalnym oraz pirackim oprogramowaniu komputerowym,
3. Najbardziej zaawansowany technologicznie i specjalistyczny sprzęt do wykonywania analiz z zakresu informatyki śledczej – całkowicie mobilne zestawy oraz blok ery,
4. Komora laminarna, w której to można bez najmniejszych przeszkód rozkładać dyski twarde w odizolowanych od środowiska zewnętrznego warunkach i dokonywać analiz bezpośrednio z talerzy magnetycznych,
5. Wanna ultradźwiękowa, która jest wykorzystywana do oczyszczania urządzeń elektronicznych nie stwarzając jednocześnie zagrożenia utraty informacji,
6. Ustawiczne i okresowo powtarzane szkolenia dla wszystkich zatrudnionych pracowników dające im możliwość na bezproblemowe korzystanie z najnowocześniejszego oprogramowania komputerowego oraz sprzętu.
Bezpieczeństwo wykonywanych działań dodatkowo jest zabezpieczone przez niezwykle rygorystyczne procedury. Firma, która z nami współpracuje posiada swoją tajna kancelarię, a wszystkie osoby mające styczność z analizowanymi danymi osoby, posiadają dopuszczenie do tajnych i poufnych informacji.