Szukana fraza:
Szukaj

Testy na zdradę

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w naszym kraju bada od jedenastu do czterdziestu jeden tak zwanych nie kodujących zestawień genomu człowieka. Oferujemy również możliwość zbadania polimorfizmu chromosomu Y oraz mtDNA.

Jeśli pojawiają się jakieś skomplikowane przypadki, to zawsze oferujemy naszym klientom sposobność dokonania badania na podstawie analizy układów VNTR sposobem RELP - jest to nic innego jak tylko analiza albo jednopunktowa, albo wielopunktowa.
Każde badanie wykonywane jest przez nas dwukrotnie. Dokonują go dwa odrębne i zupełnie niezależne od siebie zespoły eksperckie. Po uzyskaniu wyników następuje ich weryfikacja, opis i przekazanie klientowi wykonanej przez nas opinii wraz z uzyskanymi wynikami.
Nasza firma wykonuje również odpowiednią diagnostykę mikrośladową, która ma na celu udowodnienie ewentualnej zdrady. Tego rodzaju badanie może być przeprowadzone na podstawie dostarczonej przez klienta bielizny kobiecej lub też prześcieradła. W takim wypadku nasi eksperci stwierdzają bądź wykluczają w badanym materiale męskiej spermy.

Wszystkich zainteresowanych wykonaniem tego rodzaju badania na udowodnienie zdrady prosimy o wypełnienie naszego formularzu zamówienia. W okienku „UWAGI” prosimy napisać rodzaj analizy, który mieliby nasi eksperci wykonać dla Państwa.
UWAGA: Nasi eksperci są również w stanie odzyskać wykasowane SMS-y z kart pamięci telefonów komórkowych, jak i również samej pamięci telefonu. Takie odzyskane SMS-y także mogą być doskonałym dowodem dokonanej zdrady.

Usługa ta jest wykonywana wyłącznie przez ekspertów sądowych, co daje możliwość na wykorzystanie wyników analiz podczas rozprawy rozwodowej.
 

e-SZPIEG.com - Sklep Detektywistyczny - Akcesoria Szpiegowskie
www.e-SZPIEG.com